firma

Sposób na własną firmę

Istnieje wiele sposobów na to, aby móc prowadzić własna firmę i być osobą niezależną zawodowo i finansowo. Jednym z takich sposobów jest założenie start-upu będącego jednym z punktów sprzedaży różnego rodzaju produktów. Ważne jednak, aby były to produkty popularne, poszukiwane i innowacyjne. Sonte-Poland oferuje możliwość podjęcia współpracy z firmami, które chciałyby się podjąć sprzedaży ich innowacyjnych produktów, a konkretniej ich czołowego gadżetu, jakim jest inteligentna folia na okna. Zadając więc sobie pytanie o to, jak otworzyć start-up, jedną z odpowiedzi może być możliwość zostania resellerem nowoczesnych elementów wyposażenia wnętrz- zarówno biurowych jak i mieszkalnych.

Dlaczego sprzedaż tego produktu naprawdę jest przyszłościowa?

Inteligentna folia jest tak naprawdę odpowiedzią na wiele różnych potrzeb, ale przede wszystkim jest produktem nowoczesnym, którym można sterować nawet za pośrednictwem pilota tym samym regulując poziom krycia szyby, na której folia ta została zastosowana. Na co dzień więc można cieszyć się obszernymi przeszkleniami, które optycznie powiększają przestrzeń i dodają jej lekkości. Natomiast, kiedy zaistnieje taka potrzeba- szybko można aktywować działanie folii, która sprawia, że szyba uzyskuje kryjące zabarwienie mlecznego szkła, tym samym zapewniając prywatność i wyraźnie oddzielając wybraną przestrzeń. Takie rozwiązanie sprawdza się w nowoczesnych mieszkaniach, na przykład tam, gdzie podążając za minimalistycznymi trendami łazienka jest niemalże w całości połączona z główną sypialnią, a zamiast ściany działowej mamy zastosowane właśnie takie przeszklenie. Chcąc zapewnić sobie odrobinę prywatności, można wówczas wykorzystać możliwość zmiany pełnej transparentności szyby na jej mleczy, kryjący kolor.

Innym, bardzo powszechnym zastosowaniem inteligentnej folii jest jej użycie w biurach, gdzie w taki sposób wykonuje się ściany działowe lub też projektuje się salę konferencyjną. W przypadku, kiedy w jej wnętrzu zaplanowana zostanie jakaś ważna rozmowa lub spotkanie, wszystkie przeszklenia otaczające taką salę można w kilka sekund zmienić na kryjące, tym samym wyraźnie oddzielając przestrzeń i dodając jej prywatnego charakteru.

Inteligenta folia na ten moment jest pewną nowością, czymś ciekawym, co coraz mocniej kusi i zachęca inwestorów do tego, aby zacząć ją stosować z większą częstotliwością, szczególnie w przypadku tych najnowocześniejszych projektów, gdzie dodatkowo instaluje się liczne, inteligentne systemy wspomagające automatykę wnętrz. Dlatego też działalność jako reseller takiego produktu naprawdę ma przyszłość, a promocja tych materiałów może sprawić, że folie tego rodzaju się upowszechnią. Jest więc szansa dla wielu nowych firm i możliwość działania w interesującej branży, a także szansa na podejmowanie współpracy z dużymi firmami i korporacjami, które będą chciały tak nowoczesne rozwiązanie zastosować na swojej własnej przestrzeni biurowej.

Dodaj komentarz