Regulamin na stronie internetowej – dlaczego jego posiadanie jest takie ważne?

Ustawa, która dotyczy świadczenia usług drogą elektroniczną, zobowiązuje każdego właściciela, aby umieścić regulamin na stronie internetowej. Przepisy nakładają również szereg obowiązków, które powinny być spełnione w ramach regulaminu.

Read moreRegulamin na stronie internetowej – dlaczego jego posiadanie jest takie ważne?

Kampanie Adwords krok po kroku – jak efektywnie promować swoją firmę w internecie?

google adwords

Działalność większości firm przenosi się do internetu. Trudno się temu dziwić – w obecnych czasach każdy z nas mniej lub bardziej korzysta z tego medium. Bardzo ułatwił on codzienne życie i wykonywanie swoich obowiązków. Możemy przecież robić zakupy przez internet, szukać tam różnych informacji, słuchać muzyki czy oglądać filmy, rezerwować wizyty u lekarzy, komunikować się … Read moreKampanie Adwords krok po kroku – jak efektywnie promować swoją firmę w internecie?

Marketing internetowy jutra

Stworzenie strony internetowej swojego produktu lub usługi to tylko niewielki krok do przodu, ponieważ jeśli nikt strony i produktu nie zna, to nikt nie znajdzie go niechcący – w sieci jest zbyt wiele miejsc i zbyt wiele różnych ofert, żeby nasza bez żadnego wysiłku znalazła klientów i sprzedała się od tak. Reklama internetowa to podstawa i warto rozeznać się w temacie nawet zanim rozpocznie się tworzenie swojego własnego portalu, strony internetowej czy sklepu ze sprzedażą online.

Read moreMarketing internetowy jutra